LAAC konference 26.11.2021

Atzīmējot savas pastāvēšanas 28. darbības gadu, Latvijas Amerikas acu centrs sirsnīgi aicina Jūs š.g. 26.novembrī plkst. 12:00 uz tiešsaistes konferenci  “Aktualitātes oftalmoloģijā – par onkoloģiju un ne tikai”.

Pasākumā tiks aplūkotas vairākas tēmas, taču pastiprināta uzmanība tiks veltīta onkoloģijai, kas Latvijas medicīnā ir izvirzīta kā prioritārā nozare 2022.gadā.

No vadošajiem vietējiem un ārvalstu speciālistiem uzzināsiet, kādas ir onkooftalmoloģijas diagnostikas un ārstēšanas iespējas, tehnoloģiju risinājumi un ārvalstu pieredze.

Pasākumā uzstāsies vairāki runātāji no Latvijas, tostarp Latvijas Amerikas acu centra valdes locekle un bijusī Latvijas Republikas Veselības ministre Ilze Viņķele, LAAC galvenā ārste Māra Briede, Latvijas Ārstu biedrības prezidente Ilze Aizsilniece, ārste Sandra Lediņa no Cyberknife Sigulda, kā arī citi nozarē labi zināmi speciālisti.

Pasākuma īpašā viešņa būs vairāku starptautisko godalgu īpašniece, ārste un profesore Sjūzena Laitmena (Susan Lightman) no Lielbritānijas, kura stāstīs par intraokulārās limfomas klīniskajiem gadījumiem, to diagnostiku un ārstēšanu.

Saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 943 “Ārstniecības personu sertifikācijas kārtība” par dalību konferencē ārstniecības personām tiks piešķirti 3,6 tālākizglītības punkti.

Reģistrācija www.bezrindas.lv līdz š.g. 25. novembrim EUR 29  https://www.bezrindas.lv/lv/laac-konference-aktualitates-oftalmologija-2022-par-onkologiju-un-ne-tikai/9881/

Pasākuma ierakstu visi reģistrētie dalībnieki varēs noskatīties līdz š.g. 30.novembrim.

Konferenci rīko SIA „Latvijas Amerikas acu centrs” (LAAC) – pirmā privātā acu klīnika Baltijas valstīs, kura šogad svin savas pastāvēšanas 28. darbības gadu. Līdzīgas konferences sadarbībā ar Latvijas un ārvalstu vadošajiem speciālistiem LAAC rīko jau 20 gadus ar mērķi vairot ieguldījumu Latvijas medicīnā, kā arī paplašinātu oftalmoloģijas speciālistu zināšanas Latvijā. Latvijas Amerikas acu centrs ir viens no MFD Veselības grupas dalībniekiem.